امروز
يکشنبه
فروردين 1399
17
قمری:12 شعبان 1441

میلادی:5 آوریل 2020
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

با ذبح غیرمجاز و فروش غیراصولی به شدت برخورد خواهیم کرد

با ذبح غیرمجاز و فروش غیراصولی به شدت برخورد خواهیم کرد مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: برای جلوگیری از سو استفاده و گرانفروشی و همچنین ذبح های غیر مجاز قاطع تر از گذشته اقدام خواهیم کرد و با عاملین به شدت برخورد خواهیم کرد.
جمعه 15 فروردين 1399

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

کمپین رحمت وارد فاز اجرایی شد

کمپین رحمت وارد فاز اجرایی شد مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز گفت: با توزیع بسته‌های گوشتی در برخی مناطق تبریز، کمپین رحمت وارد فاز اجرایی شده و اولین مرحله از این طرح کلید خورد.
چهارشنبه 13 فروردين 1399

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

از تمام ظرفیت ها برای تامین گوشت مصرفی شهروندان استفاده می کنیم

از تمام ظرفیت ها برای تامین گوشت مصرفی شهروندان استفاده می کنیم مدیرعامل سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز گفت: خوشبختانه با تلاش کارکنان کشتارگاه و همکاری پیمانکاران توانسته ایم گوشت مصرفی شهروندان را با پایین ترین قیمت در اختیارشان قرار دهیم.
شنبه 9 فروردين 1399

شهردار تبریز خبر داد:

راه اندازی کمپین «رحمت» توسط شهرداری تبریز با هدف توزیع گوشت بین نیازمندان

راه اندازی کمپین «رحمت» توسط شهرداری تبریز با هدف توزیع گوشت بین نیازمندان شهردار تبریز از راه اندازی کمپین« رحمت » توسط شهرداری تبریز و با هدف توزیع گوشت بین نیازمندان خبر داد.
شنبه 9 فروردين 1399

شهردار تبریز:

کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز با تمام توان فعال است/ کمبود گوشت در سطح شهر وجود ندارد

کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز با تمام توان فعال است/ کمبود گوشت در سطح شهر وجود ندارد شهردار تبریز گفت: کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز این روزها که همه مردم درگیر ویروس کرونا هستند، با تمام توان فعال است.
شنبه 9 فروردين 1399

شماره تماس پیمانکاران توزیع گوشت بسته بندی

شماره تماس پیمانکاران توزیع گوشت بسته بندی شماره تماس پیمانکاران توزیع گوشت بسته بندی به شرح زیر می باشند:
دوشنبه 4 فروردين 1399

با توجه به شرایط موجود؛

فروشگاههای مرکزی ارائه گوشت در کشتارگاه تعطیل شد

فروشگاههای مرکزی ارائه گوشت در کشتارگاه تعطیل شد مدیرعامل سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز از تعطیلی فروشگاه مرکزی عرضه گوشت در کشتارگاه تا ۱۵ فروردین خبر داد‌ و گفت: شهروندان می توانند گوشت مصرفی خور را از قصابی محل خود یا از طریق سفارش غیرحضوری تحویل بگیرند.
دوشنبه 4 فروردين 1399

آمادگی کامل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز برای شعار سال 1399

آمادگی کامل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز برای شعار سال 1399 با استعانت از فرامین مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۹ با تمام قوا در راستای جهش تولید گام خواهیم برداشت.
جمعه 1 فروردين 1399

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.
جمعه 1 فروردين 1399

گوشت بسته بندی شناسنامه دار بین نیازمندان توزیع می شود

گوشت بسته بندی شناسنامه دار بین نیازمندان توزیع می شود گوشت بسته بندی شناسنامه دار بین نیازمندان توزیع می شود مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: با مساعدت شهردار محترم و مشارکت برخی پیمانکاران خیر گوشت بسته بندی بهداشتی و شناسنامه دار در شب عید بین جمعی از نیازمندان توزیع می شود.
چهارشنبه 28 اسفند 1398