امروز
پنجشنبه
خرداد 1399
8
قمری:05 شوال 1441

میلادی:28 مه 2020
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

یکهزار بسته گوشت قرمز در تبریز توزیع شد

یکهزار بسته گوشت قرمز در تبریز توزیع شد مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: این مجموعه در راستای عمل به توصیه مقام رهبری برای اجرای رزمایش مواسات، یکهزار بسته گوشت قرمز گرم بین اقشار آسیب پذیر این شهر توزیع کرد.
چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

مردم قدر تلاش شبانه روزی کارگران کشتارگاه را می دانند

مردم قدر تلاش شبانه روزی کارگران کشتارگاه را می دانند مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز ضمن گرامی داشت هفته کارگر و تبریک این روز به تمامی تلاشگران عرصه تولید و خدمت گفت: در سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری هدف در کشور، پی گیری شعار «جهش تولید» قلمداد می‌شود، بدون شک رادمردان عرصه تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی، نقش بی بدیلی در تحقق این شعار دارند.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1399

اطلاعیه

اطلاعیه جهت رفاه حال همشهریان عزیز فروشگاه عرضه مستقیم گوشت شناسنامه دار با مدیریت سازمان  بازگشایی شده است.
شنبه 6 ارديبهشت 1399

پیشگیریها و اقدامات لازم انجام گرفته و جای هیچگونه نگرانی نیست

پیشگیریها و اقدامات لازم انجام گرفته و جای هیچگونه نگرانی نیست به دنبال انتشار مطلبی در برخی رسانه ها تحت عنوان" در کشتارگاه بناب چه خبر است؟!" روابط عمومی سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز با تنظیم جوابیه ای به طرح کارشکنی های موجود در کشتارگاه بناب پاسخ داده است که به شرح زیر می باشد:
جمعه 22 فروردين 1399

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

با ذبح غیرمجاز و فروش غیراصولی به شدت برخورد خواهیم کرد

با ذبح غیرمجاز و فروش غیراصولی به شدت برخورد خواهیم کرد مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: برای جلوگیری از سو استفاده و گرانفروشی و همچنین ذبح های غیر مجاز قاطع تر از گذشته اقدام خواهیم کرد و با عاملین به شدت برخورد خواهیم کرد.
جمعه 15 فروردين 1399

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

کمپین رحمت وارد فاز اجرایی شد

کمپین رحمت وارد فاز اجرایی شد مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز گفت: با توزیع بسته‌های گوشتی در برخی مناطق تبریز، کمپین رحمت وارد فاز اجرایی شده و اولین مرحله از این طرح کلید خورد.
چهارشنبه 13 فروردين 1399

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

از تمام ظرفیت ها برای تامین گوشت مصرفی شهروندان استفاده می کنیم

از تمام ظرفیت ها برای تامین گوشت مصرفی شهروندان استفاده می کنیم مدیرعامل سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز گفت: خوشبختانه با تلاش کارکنان کشتارگاه و همکاری پیمانکاران توانسته ایم گوشت مصرفی شهروندان را با پایین ترین قیمت در اختیارشان قرار دهیم.
شنبه 9 فروردين 1399

شهردار تبریز خبر داد:

راه اندازی کمپین «رحمت» توسط شهرداری تبریز با هدف توزیع گوشت بین نیازمندان

راه اندازی کمپین «رحمت» توسط شهرداری تبریز با هدف توزیع گوشت بین نیازمندان شهردار تبریز از راه اندازی کمپین« رحمت » توسط شهرداری تبریز و با هدف توزیع گوشت بین نیازمندان خبر داد.
شنبه 9 فروردين 1399

شهردار تبریز:

کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز با تمام توان فعال است/ کمبود گوشت در سطح شهر وجود ندارد

کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز با تمام توان فعال است/ کمبود گوشت در سطح شهر وجود ندارد شهردار تبریز گفت: کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز این روزها که همه مردم درگیر ویروس کرونا هستند، با تمام توان فعال است.
شنبه 9 فروردين 1399

شماره تماس پیمانکاران توزیع گوشت بسته بندی

شماره تماس پیمانکاران توزیع گوشت بسته بندی شماره تماس پیمانکاران توزیع گوشت بسته بندی به شرح زیر می باشند:
دوشنبه 4 فروردين 1399