امروز
جمعه
ارديبهشت 1401
30
قمری:19 شوال 1443

میلادی:20 مه 2022
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

اجازه نمی دهیم از قیمت مصوب عدول کنند

اجازه نمی دهیم از قیمت مصوب عدول کنند مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریزگفت: به منظور جلوگیری از سودجویی ها، گرانفروشی و عرضه غیر بهداشتی گوشت قرمز در سطح شهر، بازرسان این سازمان با همکاری سایر ارگانهای ذیربط در قالب چهار تیم در سطح شهر حضور داشته و در صورت مشاهده موارد تخلف با آن برخورد قانونی خواهند کرد.
سه شنبه 27 ارديبهشت 1401

مزایده های عمومی – نوبت دوم

مزایده های عمومی – نوبت دوم سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز در نظر دارد به استناد مصوبات هیئت مدیره محترم ، نسبت به انجام امور ذیل به مدت یک سال شمسی از طریق مناقصه و مزایده اقدام نماید
شنبه 10 ارديبهشت 1401

مدیرعامل کشتارگاه شهرداری تبریز:

با کاشت سه هکتارنهال پسته فضای سبز سازمان توسعه می یابد

با کاشت سه هکتارنهال پسته فضای سبز سازمان توسعه می یابد به گزارش امور ارتباطات سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز ، کریم قدرتی گفت : سازمان در ادامه توسعه فضای سبز در سال جدید، سه هکتار از زمین های بلا استفاده خود را به کاشت نهال پسته اختصاص داده است.
دوشنبه 22 فروردين 1401

مدیرعامل کشتارگاه تبریزخبرداد:

توزیع گوشت تنظیم بازاراز اول ماه مبارک رمضان در سطح شهر تبریز

توزیع گوشت تنظیم بازاراز اول ماه مبارک رمضان در سطح شهر تبریز مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریزگفت: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برای تعدیل قیمت ها و تنظیم بازار گوشت قرمز و از روز دوشنبه در برخی از میادین شهر تبریز گوشت قرمز مخلوط نر جوانه گوساله شناسنامه دار به قیمت کیلویی 155 هزار تومان توزیع خواهد شد.
يکشنبه 14 فروردين 1401

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

شهروندان جهت اطمینان از کیفیت پخت و پیشگیری از سودجویی ، گوشت قرمز شناسنامه دار با رنگ ابی این کشتارگاه را خرید کنند

شهروندان جهت اطمینان از کیفیت پخت و پیشگیری از سودجویی ، گوشت قرمز شناسنامه دار با رنگ ابی این کشتارگاه را خرید کنند به گزارش امور ارتباطات سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز ، کریم قدرتی گفت: کشتارگاه صنعتی تبریز از سالهای گذشته گوشت های استحصالی این سازمان را برای اولین بار در کشور با شناسنامه (مشخصات گوشت استحصالی ) را روانه قصابی های معتبر شهر تبریز و شهرهای اطراف می کند.
يکشنبه 14 فروردين 1401

جعفری آذر فرماندار تبریز:

کشتارگاه صنعتی تبریز در بین کشتارگاه های کشور کم نظیر است

کشتارگاه صنعتی تبریز در بین کشتارگاه های کشور کم نظیر است فرماندار تبریز در بازدید از سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: کشتارگاه صنعتی تبریز در سالهای گذشته نقش بسزایی در تامین گوشت قرمز شهر تبریز و شهر های اقماری تبریز داشته است و در خصوص تامین گوشت سالم و با کیفیت در بین کشتارگاه های کشور کم نظیر است.
چهارشنبه 10 فروردين 1401

اطلاعیه

اطلاعیه فروشگاه مرکزی کشتارگاه تبریز در روز 12 فروردین دایر می باشد.
چهارشنبه 10 فروردين 1401

آگهی مزایده عمومی کشتارگاه تبریز

آگهی مزایده عمومی کشتارگاه تبریز سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز در نظر دارد به استناد مصوبه هیئت مدیره سازمان نسبت به مزایده ها به مدت یکسال شمسی ازطریق مزایده عمومی به شرح جدول زیراقدام نماید .
شنبه 21 اسفند 1400

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

قصابی های معتبر نمایندگی عرضه گوشت کشتارگاه تبریز دریافت می کنند

قصابی های معتبر نمایندگی عرضه گوشت کشتارگاه تبریز دریافت می کنند مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریزگفت: در راستای افزایش امنیت غذایی و نظارت بهتر طرح شناسنامه دار کردن گوشت استحصالی و ارائه بهداشتی گوشت به قصابی های معتبر و دارای پروانه کسب و بدون سابقه تخلف ،مجوز نمایندگی گوشت کشتارگاه تبریز اعطا می شود.
پنجشنبه 12 اسفند 1400

مدیر پدافند غیرعامل شهرداری تبریز:

کشتارگاه تبریز نقش بسیار موثری می‌تواند در زمان بحران ایفا کند

کشتارگاه تبریز نقش بسیار موثری می‌تواند در زمان بحران ایفا کند مدیر پدافند غیر عامل شهرداری تبریز در بازدید از سازمان کشتارگاه تبریز گفت: خوشبختانه کشتارگاه تبریز به سبب سخت افزاری و پتانسیل بسیار بالایی که دارد، می‌تواند در زمان بحران نقش موثر و بسزایی را ایفا کند.
چهارشنبه 11 اسفند 1400