امروز
چهارشنبه
مهر 1399
9
قمری:13 صفر 1442

میلادی:30 سپتامبر 2020
 
تاریخ : دوشنبه 4 فروردين 1399     |     کد : 145

با توجه به شرایط موجود؛

فروشگاههای مرکزی ارائه گوشت در کشتارگاه تعطیل شد

مدیرعامل سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز از تعطیلی فروشگاه مرکزی عرضه گوشت در کشتارگاه تا ۱۵ فروردین خبر داد‌ و گفت: شهروندان می توانند گوشت مصرفی خور را از قصابی محل خود یا از طریق سفارش غیرحضوری تحویل بگیرند.

کریم قدرتی افزود: با تبعیت از سیاستهای کلان کشور مبنی بر حضور حداقلی مردم در بیرون از خانه و بدلیل اجتناب از سفرهای شهروندان به کشتارگاه و ملاحظات بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، فروشگاه مرکزی کشتارگاه  تا 15 فروردین تعطیل است.
وی اضافه کرد: در این وضعیت درست نیست مردم سفرهای غیر ضروری انجام دهند و در خانه ماندن از واجبات است به همین دلیل می توانند گوشت شناسنامه دار و بسته بندی را از نزدیک ترین قصابی محله خود تهیه نمایند یا بصورت غیر حضوری و از طریق سایت رسمی سازمان سفارش دهند.
قدرتی اظهار داشت: هیچ کمبود گوشتی نداریم و همه روزه گوشت در تمامی مناطق تبریز بصورت منظم پخش می شود.
قدرتی در پایان گفت: همشهریان عزیز می توانند با پیمانکارن کشتارگاه که شماره آنها در سایت رسمی سازمان درج شده است تماس گرفته و نسبت به سفارش گوشت بسته بندی اقدام نمایند بدیهی است بعد از تماس نحوه ارسال گوشت بسته بندی شناسنامه دار به مصرف کننده توضیح داده شده و با پیکهای یخجال دار به درب منزلشان فرستاده خواهد شد.
گفتنی است آدرس سایت رسمی سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز http://ish.tabriz.ir/News/146  می باشد. 
 


PDF چاپ چاپ