امروز
چهارشنبه
مهر 1399
9
قمری:13 صفر 1442

میلادی:30 سپتامبر 2020
 
تاریخ : شنبه 9 فروردين 1399     |     کد : 149

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

از تمام ظرفیت ها برای تامین گوشت مصرفی شهروندان استفاده می کنیم

مدیرعامل سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز گفت: خوشبختانه با تلاش کارکنان کشتارگاه و همکاری پیمانکاران توانسته ایم گوشت مصرفی شهروندان را با پایین ترین قیمت در اختیارشان قرار دهیم.

کریم قدرتی در حاشیه بازدید شهردار تبریز از کشتارگاه افزود: مجموعه کشتارگاه شهرداری تبریز توانسته است با بکار بستن پتانسیلهای خود گوشتهای شناسنامه دار و بهداشتی را در سطح شهر توزیع نماید.
وی اظهارداشت: گوشتهای بهداشتی و بسته بندی برای راحتی حال شهروندان به درب خانه شان ارسال می گردد و بسیار خرسندیم که توانستیم ساز و کار این مسئله را امروز در سازمان راه اندازی نماییم.
قدرتی با اشاره به کمپین طرح رحمت کشتارگاه شهرداری تبریز اضافه کرد: امروز با حضور شهردار محترم تبریز با ذبح  10 راس گوساله اولین گام را در این خصوص برداشتیم و امیدوارم با شناختی که از خیرین تبریز داریم در ادامه بتوانیم گوشت مصرفی آندسته از عزیزانی که کسب و کار خود را به سبب شیوع ویروس کرونا از دست داده اند تامین نماییم.
وی گفت: در این کمپین سازمان کشتارگاه های صنعتی شهرداری تبریز آمادگی دارد که نذورات خیرین و نیکوکاران  را در قالب دامهای سبک و سنگین به صورت رایگان ذبح و گوشت آن را به صورت بهداشتی بسته بندی نماید.
مدیرعامل کشتارگاه تبریز در پایان از مردم تبریز و خیرین این شهر دعوت کرد در این امر خداپسندانه شرکت کرده و دست خانوارهای آسیب پذیر را بگیرند


PDF چاپ چاپ