امروز
چهارشنبه
مهر 1399
9
قمری:13 صفر 1442

میلادی:30 سپتامبر 2020
 
تاریخ : يکشنبه 14 ارديبهشت 1399     |     کد : 154

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

مردم قدر تلاش شبانه روزی کارگران کشتارگاه را می دانند

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز ضمن گرامی داشت هفته کارگر و تبریک این روز به تمامی تلاشگران عرصه تولید و خدمت گفت: در سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری هدف در کشور، پی گیری شعار «جهش تولید» قلمداد می‌شود، بدون شک رادمردان عرصه تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی، نقش بی بدیلی در تحقق این شعار دارند.

کریم قدرتی در مراسمی که به همین مناسبت تشکیل گردیده بود افزود: از  اینکه با مشایعت و متابعت آگاهانه، فهیمانه و متخصصانه در طی سالها همکاری جهت توسعه و پیشرفت کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز و دقت نظر در کم و کیف آن به نحو احسن ، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته‌ی این مجموعه تلاش نموده اید از صمیم قلب متشکرم.
وی اظهارداشت:کارگر  واژه مقدس و ارزشمند ی است که در فرهنگ دینی و ملی ما بسیار ارزشمند است وارج‌نهادن به مقام کارگران عزیز به عنوان سرمایه‌های فکری و خلاق و بازوان سترگ حرکت چرخه تولید در کشور، وظیفه همه ما در تمامی زمان‌هاست.
قدرتی تصریح کرد:امروز کشتارگاه تبریز توانسته است با وظیفه شناسی و تلاش صادقانه شما در خدمت به شهروندان در مجموعه ای که نقش بسزایی برای تامین سبد غذایی شهروندانمان ایفا نماید که این موضوع در برهه حساس مبارزه با ویروس کرونا قابل تحسین است و شهروندان قدر تلاش شبانه روزی کارگران کشتارگاه را می دانند.
وی ادامه داد: اهتمام کارگران علاوه بر آن که چرخش تولید را فعال نگه می دارد، تلاش مقدسی در راه تامین معیشت زندگی و کسب روزی حلال نیز محسوب می‌شود که بزرگان دین همواره آن را ستوده‌ و زخم و پینه دست زحمت‌کشان این عرصه را بوسه زده اند.
وی در پایان تاکید کرد: با تلاش شبانه روزی در این مجموعه فخیمه نخواهیم گذاشت مردم عزیز در تامین مایحتاج گوشتی خود با مشکل روبرو شوند و به همین دلیل است که بحمدا... توانسته ایم قیمت گوشت را کنترل کرده و نگذاریم شهروندان از این بابت دچار فشار مالی گردند.
شایان ذکر است در این آیین از کلیه کارگران با نثار لوح تقدیر و یه شاخه گل تجلیل گردید.
کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز از معدود مراکزی بود که مخصوصا در ماههای اخیر و روزهای مبارزه با کرونا حتی در روزهای تعطیل عید مجدانه بدون هیچ گونه وقفه به تولیدات روزانه خود ادامه داد و توانست گوشت روزانه شهرستان تبریز را بدون هیچگونه مشکلی تامین و توزیع نماید.
 


PDF چاپ چاپ