امروز
چهارشنبه
مهر 1399
9
قمری:13 صفر 1442

میلادی:30 سپتامبر 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399     |     کد : 155

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

یکهزار بسته گوشت قرمز در تبریز توزیع شد

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: این مجموعه در راستای عمل به توصیه مقام رهبری برای اجرای رزمایش مواسات، یکهزار بسته گوشت قرمز گرم بین اقشار آسیب پذیر این شهر توزیع کرد.

کریم قدرتی افزود: این طرح در قالب رزمایش همدلی مومنامه انجام گرفت و طی آن گوشت موردنیاز و اقلام بسته بندی شده برای توزیع بین خانواده های نیازمند و آسیب دیدگان اقتصادی کرونا تامین و توزیع شد.

وی اظهار داشت: در جلسه ای که با مسئولین سپاه عاشورا تشکیل شد، توانستیم در قالب این رزمایش خداپسندانه بسته های گوشت شناسنامه دار را در مدت دو روز در بین نیازمندان توزیع کردیم.

قدرتی اضافه کرد: این رزمایش مومنانه با مشارکت و همکاری کشتار کنندگان بخش خصوصی و کارکنان خدوم سازمان کشتارگاه انجام گرفت و به وسیله خودروهای حمل گوشت سازمان توزیع گردید.

وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان امسال مثل همیشه ماه پربرکتی بود و خیرین همچون گذشته آستین ها را بالا زده و در این روزهای سخت به یاری نیازمندان شتافتند، از همراهی و همدلی خیرین و نیکوکاران برای تامین مایحتاج زندگی اقشار آسیب پذیر قدردانی کرد.

قدرتی ادامه داد: سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز پیش از این نیز در قالب پویش رحمت به تعداد ۳ هزار بسته گوشت شناسنامه دار بین آسیب دیدگان اقتصادی کرونا در شهرستان تبریز توزیع کرده بود.


PDF چاپ چاپ