امروز
يکشنبه
بهمن 1399
5
قمری:11 جمادى الثانية 1442

میلادی:24 ژانویه 2021
 
تاریخ : پنجشنبه 20 آذر 1399     |     کد : 182

مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

زبان هنر در گفتمان و جریان سازی زبان غالبی است

در امضای تفاهم نامه ای که بین سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی امضا شد طرفین ابراز امیدواری کردند با اجرای این تفاهم نام اقدامات موثری در آموزش شهروندی برداشته شود.

در امضای تفاهم نامه ای که بین سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی امضا شد طرفین ابراز امیدواری کردند با اجرای این تفاهم نام اقدامات موثری در آموزش شهروندی برداشته شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده فی مابین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز  گفت:  بحث ارائه آموزش های شهروند در انعقاد تفاهم نامه همکاری با کشتارگاه با اهداف آشنایی شهروندان در خصوص سلامت و بهداشت گوشت مصرفی و ارتقای فرهنگ عمومی و مشارکت پذیری عمومی و معرفی این سازمان فاخر شهرداری که در  روزهای حساس کرونا توانسته است در بحث تامین یکی از اساسی ترین مایحتاج غذایی، موفقیت شایانی را کسب نماید.

حجت الاسلام احمد حمیدی در ادامه با عنوان اینکه توسعه آموزش های شهروندی موجب کاهش هزینه های جاری می شود، عنوان کرد: آموزش های شهروندی در واقع هزینه کرد نیست، بلکه نوعی سرمایه گذاری به منظور ارتقاء زندگی شهرنشینی و بهبود کیفیت محیط شهری است.

مدیرعامل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز نیز با ابراز امیدواری از همکاری با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی گفت: زبان هنر در گفتمان و جریان سازی در بین آحاد مردم زبان غالبی است و با اعتماد سازی و جلب مشارکت و همدلی در بین شهروندان می توان به موفقیتهای بزرگی دست یافت.

کریم قدرتی افزود:مردم می توانند با آموزشهای شهروندی از حق و حقوق خود در خصوص تامین مواد غذایی سالم و بهداشتی مطلع شده و از بروز سوء استفاده ها در این زمینه جلوگیری نمایند.

وی اظهار داشت: با مطالبه مردم آسیب های فرهنگی و اجتماعی کاهش می یابد و  عدم شناخت مردم  از حقوق شهروندی به ایشان صدمه می زند.

 قدرتی تاکید کرد: شهروندان باید بدانند گوشت مصرفی با چه کیفیتی و در چه زمان و مکانی ذبح شده در دسترسشان قرار می گیرد که خوشبختانه با شناسنامه دار کردن گوشتهای استحصالی توانستیم گام بزرگی در اطلاع رسانی درست برداریم.
در تفاهم‌نامه یادشده با توجه به ضرورت اطلاع‌رسانی کافی در خصوص ویژگی‌های گوشت سالم، توجه به اهمیت استفاده از گوشت‌های شناسنامه دار، فراهم ساختن بستری برای اطلاع‌رسانی در خصوص سایر فراورده‌های استحصالی از دام که هر یک کاربردهای فراوانی در حوزه‌های گوناگون دارند، نیز مورد توجه قرار گرفته است.

همچنین برگزاری برنامه‌های فرهنگی برای کارکنان این مجموعه، ایجاد امکان نشاط اجتماعی برای آنها و نیز بسترسازی برای توسعه ورزش همگانی در مجموعه یادشده از اقداماتی است که در قالب این تفاهم‌نامه دنبال خواهد شد.

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، با توجه به کارنامه پربار خود در زمینه‌های فرهنگی و نیز آموزش فرهنگ شهروندی و توجه به ضرورت‌های توسعه نشاط اجتماعی آمادگی خود را به منظور عقد تفاهم‌نامه‌هایی مشترک با سایر مجموعه‌های شهرداری  تبریز اعلام می‌دارد.
 


PDF چاپ چاپ