امروز
دوشنبه
اسفند 1399
18
قمری:24 رجب 1442

میلادی:8 مارس 2021
 
تاریخ : پنجشنبه 18 دي 1399     |     کد : 191

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی:

کشتارگاه تبریز می تواند در کل کشور الگو باشد

دکتر روح الله متفکر آزاد نماینده مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهردر مجلس شورای اسلامی از کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز بازدید کرد. متفکرآزاد عضو هیئت رییسه و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های موثر صورت پذیرفته در کشتارگاه تبریز گفت: خوشبختانه کارها وامورات ذی قیمتی که در این مجموعه انجام گرفته شایان تقدیر بوده و نقش تاثیر گذار ی در امنیت غذایی مردم داشته است که امیدواریم با تداوم آن بعنوان یک الگو و پیروی دیگر مجموعه های تولیدی گوشت شاهد موفقیتهای روز افزونی دراین عرصه باشیم.

دکتر روح الله متفکر آزاد نماینده مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهردر مجلس شورای اسلامی  از کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز بازدید کرد.

متفکرآزاد عضو هیئت رییسه و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های موثر صورت پذیرفته در کشتارگاه تبریز گفت: خوشبختانه کارها وامورات ذی قیمتی که در این مجموعه انجام گرفته شایان تقدیر بوده و نقش تاثیر گذار ی در امنیت غذایی مردم داشته است که امیدواریم با تداوم آن بعنوان یک الگو و پیروی دیگر مجموعه های تولیدی گوشت شاهد موفقیتهای روز افزونی دراین عرصه باشیم.

وی میزان نگرش علمی و در عین حال فنی در کشتارگاه تبریز را ستودنی دانست و افزود: بحث شناسنامه دار کردن گوشتهای استحصالی اهمیت تکریم مراجعه کنندگان و مصرف کننده  در مجموعه ای را نشان می دهد که بصورت مستقیم با بهداشت و امنیت غذایی مردم سر و کار دارد.

متفکر آزاد اظهار داشت:  کشتار گاه تبریز می تواند در کل کشور بعنوان الگوی دیگر کشتارگاههای مدرن و صنعتی معرفی شود تا دیگر واحدها  نیز از اصول  مبتنی بر دانایی و نگاه فنی در تمامی امورات بهره برده و با اجرا شدن بحث ارزشمند شناسنامه دار کردن دامهای استحصالی  در همه جای ایران شاهد قطع دست  سودجویان در این خصوص باشیم.

وی اضافه کرد: افزایش چشمگیر آمار کشتار در وضعیت کنونی  تمهیداتی حساب شده ای را می طلبد که  کشتارگاه تبریز با استفاده حداکثری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری توانسته است در تنظیم بازار گوشت نیز نقش موثری را ایفا نماید.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن تبریک موفقیتهای کسب شده در این مجموعه تولیدی تاکید کرد: احترام به شعور مخاطب بسیار حائز اهمیت  است و اموراتی که در این مجموعه مشاهده می شود بر مبنای مشتری  مداری و تکریم مصرف کننده می باشد که کار بسیار ارزشمندی است.


PDF چاپ چاپ