امروز
دوشنبه
اسفند 1399
18
قمری:24 رجب 1442

میلادی:8 مارس 2021
 
تاریخ : شنبه 27 دي 1399     |     کد : 193

آغاز بکار اولین فروشگاه کشتارگاه در تبریز

مدیرعامل کشتارگاه تبریز از راه اندازی فروشگاه گوشت این سازمان در شهر تبریز خبر داد.

کریم قدرتی مدیرعامل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: بدنبال استقبال همشهریان از فروشگاه عرضه مستقیم گوشت شناسنامه دار در داخل کشتارگاه و برای رفاه حال مردم عزیز تبریز اقدام به راه اندازی دومین شعبه عرضه گوشت شناسنامه دار در سطح شهر نمودیم.
وی اظهارداشت: این فروشگاه با هدف عرضه گوشت شناسنامه دار و بصورت مستقیم ازکشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز تهیه و با نظارت کامل این مجموعه  در اختیار مردم قرار می گیرد.
قدرتی تصریح کرد: کنترل کیفیت  و سلامت گوشت از مبدأ تا عرضه، مدیریت قیمت  در کنار افزایش کیفیت از ویژگی‌های فروشگاه‌های کشتارگاه می باشد که با قیمت مصوب اتحادیه قصابان عرضه می گردد.
مدیرعامل کشتارگاه تبریز اضافه کرد: خوشبختانه در این راستا توانستیم از ظرفیتهای بخش خصوصی نیز بهره ببریم و مطمئن هستیم استقبال خوبی از این طرح خواهد شد.
شایان ذکر است فروشگاه شماره دو کشتارگاه تبریز هم اکنون در آدرس  فلکه گلشهر به طرف بیمارستان شهدا بعد از برج شهران مشغول خدماترسانی به شهروندان می باشد.
 این فروشگاه بعد از فروشگاه مرکزی عرضه گوشت دومین فروشگاه کشتارگاه است که راه اندازی می شود فروشگاه اول نیز در داخل مجموعه کشتارگاه دایر بوده و فعالیت خود را کما فی سابق ادامه می دهد.
 
 


PDF چاپ چاپ